¦l±sk Wrocław ¦l±skopedia

Trzecia liga, 30. kolejka - 11.06.2005, 17:00, widzów: 5500, sędzia: Albert Smalcerz (Jaworzno)

¦LˇSK WROCŁAW - POLONIA SŁUBICE 2:1 (0:0)

¦LˇSK: Radosław Janukiewicz (81-Damian Jaroszewski) - Krzysztof Wołczek (59-Patryk Lipiński), Andrzej Ignasiak, Tomasz Rudolf, Krzysztof Ostrowski, Krzysztof Ulatowski, Dariusz Sztylka, Robert Rosiński (62-Dariusz Filipczak), Grzegorz Wan, Tomasz Kosztowniak (76-Jakub Małecki), Marcin Wielgus

POLONIA: Dłoniak - Ziemniak, B±czyk, D±browski - Suchowera, Kaczmarczyk, Jakubczak, Heppner, Grochowicki - Chyła, Jarecki. Trener:

pozycja w tabeli: 1

uwagi: mecz przerwany w 84 minucie (wg innych danych w 90 min.) z powodu wtargnięcia kibiców ¦l±ska na boisko, Wydział Dyscypliny ¦ZPN zweryfikował wynik spotkania jako walkower dla Polonii Słubice; dane z tego meczu (występy, minuty i bramki) zostały wzięte pod uwagę w wyliczaniu statystyk piłkarzy i trenera ¦l±ska w my¶l zasady, że nie można karać zawodników za nieodpowiedzialne zachowanie kibiców